Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki HERTZ przód OI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głośniki HERTZ przód OI

    U mnie rysy w zasadzie było widać zanim robiłem pierwsze konkretnie sprzątanie i czyszczenie wnętrza...
    Ten element jest tak delikatny, że w zasadzie papierowy ręcznik to zabójstwo dla tej szybki z wysokiej "jakości plastiku".
    teraz przecieram to bawełnianą szmatką.

    Szybka jest po prostu bardzo kiepskiej jakości.

  • #2
    Głośniki HERTZ przód OI

    Postanowiłem zamontować na przód głośniki HERTZ DCX 165 średnica słuszna ale okazało się że magnes jest sporo większy od oryginalnego, po prostu się nie mieści, przeszkadza chyba dolne mocowanie prowadnicy szyby. Na siłę się wciśnie ale niestety otwory się mijają. Co mnie czeka; wymienić pierścień mocujący głośnik, obciąć kawałek blachy mocowania (jestem przeciwny takim rozwiązaniom)?W kwestii wygłuszenia zajmę się tym później.

    Komentarz


    • #3
      Weź żabkę i odegnij do środka tą blachę- szybko i skutecznie Ja tak zrobiłem bo moje pionki też się nie chciały zmieścić.
      Robert

      Komentarz


      • #4
        Tak jak kolega pisze moje też haczyły i strasznie drzwi rezonansowy odginasz i jest ok szyba nie zahacza.

        Komentarz


        • #5
          A nie prościej wstawić dystans z MDFu ?
          Jest ciut wyższy niż ten ori plastik
          O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
          Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
          Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

          Komentarz


          • #6
            Pikuś, Wiem że pisałeś o wygłuszeniu że pózniej....Ale nie lepiej zrobić raz a porządnie :?: Wygłuszyć,dystanse z mdf-u,jak chcesz to zmień głośniki,choć ci powiem że ja po takim zabiegu pozostałem przy oryginalnych głośnikach bo grają super i mało tego zostawiłem też oryginał radio z cd symphony bo też daje rade i ładnie jest wkomponowane w kokpit.
            http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
            Pozdrawiam ANIOL

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez aniol
              Pikuś, Wiem że pisałeś o wygłuszeniu że pózniej....Ale nie lepiej zrobić raz a porządnie :?: Wygłuszyć,dystanse z mdf-u,jak chcesz to zmień głośniki,choć ci powiem że ja po takim zabiegu pozostałem przy oryginalnych głośnikach bo grają super i mało tego zostawiłem też oryginał radio z cd symphony bo też daje rade i ładnie jest wkomponowane w kokpit.
              +10 :diabelski_usmiech

              Też robiłem całość za jednym razem, przygotowując się do tego.
              Przed i po jest taka różnica, że też zostałem przy seryjnych spikerach.
              Opisałem to u siebie w tym wątku.

              Naprawdę polecam :wink:
              O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
              Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
              Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X